fbpx

Chcete prodat nebo pronajmout nemovitost?

O vše se postaráme

Postaráme se o veškeré úkony související s prodejem Vaší nemovitosti nebo družstevního bytu včetně přípravy všech smluv a potřebných dokumentů. Zastoupíme Vás v jednání s bankou, exekutory, věřiteli, katastrem nemovitostí, bytovým družstvem a dalšími úřady a institucemi. K našim klientům přistupujeme individuálně a nechováme se jako běžná realitní kancelář či nebankovní společnost, jednoduše našim klientům pomáháme a to už od roku 2007.

Ve formuláři níže nám vyplňte prosím několik informací o vaší nemovitosti a my vám s prodejem pomůžeme. 

Komplikace vyřešíme

Hrozí Vám nedobrovolná exekuce nebo dražba? Již máte na nemovitosti exekuce, zástavy, hypotéky? Vaše problémy za Vás vyřešíme, dluhy uhradíme. Nemáte se kam vystěhovat? V případě potřeby Vám zajistíme náhradní bydlení. Potřebujete vyměnit nemovitost za jinou a chybí Vám peníze? Teď už chybět nebudou.

Předem jsme vám nachystali pár odpovědí na vaše dotazy.

Schůzka ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je naprosto nezávazná. Na informativní schůzce Vám sdělíme návrh řešení Vaší situace a výsledné rozhodnutí je vždy na Vás.

Konzultace jsou bezplatné.

Nemusíte. Naše klienty umíme pochopit, a proto Vám vždy ponecháme dostatečně dlouhou dobu na to, abychom Vám zajistili náhradní bydlení, koupi jiné nemovitosti, nebo abyste si vyřešili vše co je třeba.

Kupní ceny nemovitostí jsou vždy uloženy v pojištěné advokátní, notářské či bankovní úschově. Navíc máme uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti na každý obchodní případ, při vyšším objemu transakce lze pojištění navýšit. U nás je každá realitní transakce s jistotou.

Nezávazně mě kontaktujte přes formulář nebo rovnou zavolejte.

Vojtěch Rajdus, DiS.

Kontaktní formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

ZDARMA vám uděláme tržní odhad vaší nemovitosti.

Zadejte níže vaše telefonní číslo a e-mail a my Vás budeme neprodleně kontaktovat.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.