fbpx
Vojta

Vojtěch Rajdus, DiS.

jednatel A – City nemo s.r.o.

O nás

V realitní branži se pohybuji již od roku 2007 a za ty roky jsem spolupracoval i s velkými realitními kancelářemi jako je RE/MAX avšak jsem byl omezen, a proto pracuji pouze pod vlastním jménem a tím vám mohu nabídnou kompletní realitní služby bez omezení. Naše realitní kancelář si vzala za cíl zprostředkovat kvalitní, komplexní služby jak pro prodávající, tak pro kupující klienty především v Moravskoslezském kraji. Kromě realitních služeb se zabýváme službami finančními a pojišťovacími.

Ve spolupráci s advokátní kanceláři pana Křižáka můžeme našim klientům poskytnou kompletní právní servis. Nabízíme svým klientům nejen vypracování relevantních smluv, ale i možnost bezplatného právního poradenství, ověřování podpisů, možnost finanční úschovy, vyřizování převodů nemovitostí na katastrálních úřadech a další služby. Provádíme oceňování nemovitostí a zpracování odhadů, znaleckých posudků a vyjádření RK k ceně obvyklé. 

V naši nabídce najdete většinou nemovitosti ve výhradním zastoupení majitele i přesto, že mezi prodávajícími na našem trhu není příliš populární. Došli jsme k závěru, že tímto způsobem se dá navázat konečně normální obchodní vztah mezi RK a klienty. 

Chceme tím také přispět ke kultivaci realitního trhu. Výhody pro prodávajícího jsou zřejmé. Jednodušší komunikace – pouze s jedním makléřem. Nabídka prezentovaná jednou RK působí na zájemce věrohodněji než zmnožená inzerce na realitních serverech. Odpadá tlak na bezdůvodné snížení ceny, doba prodeje se zkracuje díky nasazení makléře a spolupráci s dalšími RK. 

Pracujeme na profesním vzdělávání našich makléřů. Jestliže jste v naší nabídce nenašli nemovitost, která by Vás oslovila, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem a předat nám Vaše konkrétní požadavky.

Právní služby naši kanceláři zajišťuje

Partneři

ZDARMA vám uděláme tržní odhad vaší nemovitosti.

Zadejte níže vaše telefonní číslo a e-mail a my Vás budeme neprodleně kontaktovat.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.