fbpx

Tržní odhad nemovitosti

Potřebuji znát hodnotu nemovitosti

Zjistit cenu bytu, domu, pozemku nebo chaty a dalších nemovitostí chtějí majitelé nejčastěji znát, pokud se rozhodují o prodeji, pronájmu, výkupu za hotové, výměně nebo například o bezúročné půjčce. Další důvody, proč znát přesnou cenu nemovitosti, mohou být koupě, dědické řízení, majetkové vyrovnání a mnoho dalších životních situací.

Jak zjistíme hodnotu nemovitosti?

Naše společnost určuje cenu nemovitostí na základě již zrealizovaných prodejů v dané lokalitě a určitém časovém období vyplývajících z údajů Českého úřadu zeměměřického a katastrálního. Jako další nástroj při určování cen nemovitostí využíváme tzv. cenové mapy realizovaných prodejů, dále databáze realitních kanceláří čítajících desetitisíce uskutečněných realitních transakcí a v neposlední řadě naši 15 letou praxi v realitní činnosti.

Odhad zdarma

V případě, že plánujete nemovitost prodat, pronajmout nebo vyměnit, popřípadě máte zájem o její výkup za hotové prostřednictvím naší kanceláře, je odhad ceny nemovitosti zcela zdarma.

 

Kontaktní formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. 

Předem jsme vám nachystali pár odpovědí na vaše dotazy.

Schůzka ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je naprosto nezávazná. Na informativní schůzce Vám sdělíme návrh řešení Vaší situace a výsledné rozhodnutí je vždy na Vás.

Konzultace jsou bezplatné.

Nemusíte. Naše klienty umíme pochopit, a proto Vám vždy ponecháme dostatečně dlouhou dobu na to, abychom Vám zajistili náhradní bydlení, koupi jiné nemovitosti, nebo abyste si vyřešili vše co je třeba.

Kupní ceny nemovitostí jsou vždy uloženy v pojištěné advokátní, notářské či bankovní úschově. Navíc máme uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti na každý obchodní případ, při vyšším objemu transakce lze pojištění navýšit. U nás je každá realitní transakce s jistotou.

Nezávazně mě kontaktujte přes formulář nebo rovnou zavolejte.

Vojtěch Rajdus, DiS.

ZDARMA vám uděláme tržní odhad vaší nemovitosti.

Zadejte níže vaše telefonní číslo a e-mail a my Vás budeme neprodleně kontaktovat.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.